Ovistánc

Az ovis táncoktatás kisgyermekek számára kifejlesztett táncóráink sorozata, amelyek célja, hogy játékos, interaktív módon vezessék be a gyerekeket a tánc világába. Ezek az órák általában rövidebbek és dinamikusabbak, mint a felnőtteknek szánt táncórák, és a kicsik életkorának és képességeinek megfelelően vannak kialakítva.
Balett és társastánc oktatás óvodás korosztálynak hétfőnként: 16.15 - 17.00 óráig.

Az ovis táncoktatás számos előnnyel járhat!

1. Motoros készségek fejlesztése: Az ovis táncórák segíthetnek a gyerekeknek abban, hogy fejlesszék az egyensúlyt, a koordinációt és a testtudatosságot, miközben megismerik a különböző mozgásmintákat és technikákat.

2. Kreativitás és önkifejezés: A tánc lehetőséget ad a gyerekeknek arra, hogy kreatívak legyenek és kifejezzék magukat a mozgás által. Az ovis táncoktatás játékos formában segíthet a gyerekeknek felfedezni a saját kreatív potenciáljukat.

3. Szociális készségek fejlesztése: Az ovis táncórák során a gyerekeknek lehetőségük van együtt dolgozni más gyerekekkel, páros vagy csoportos gyakorlatokban részt venni, ami segíthet az együttműködés, a kommunikáció és a barátságkötés készségeinek fejlesztésében.

4. Önbizalom növelése: A sikeres táncmozdulatok végrehajtása és a pozitív visszajelzések segíthetnek a gyerekeknek abban, hogy növeljék önbizalmukat és önértékelésüket.

5. Szórakozás és öröm: Az ovis táncórák általában élénk és szórakoztató környezetet biztosítanak, amelyben a gyerekek élvezik a mozgást és a zenét.

6. Rutin és struktúra: Az ovis táncórák általában strukturáltak és meghatározott rutinokra épülnek, ami segíthet a gyerekeknek abban, hogy megtanulják a szabályokat, a rendet és a fegyelmet.

Az ovis táncoktatás tehát sokféle szempontból előnyös lehet a kisgyermekek számára, és segíthet nekik az egészséges fejlődésben és a boldog gyermekkorban.

Kedves Szülők!

A tánc, a ritmus, a zene az egyik legjobb fejlesztési eszköz a kisgyermekek számára, amely a későbbiek során az élet rengeteg területén nyújt előnyöket nekik.
Amennyiben szeretnétek gyermekeitek számára biztosítani az ovistánc nyújtotta előnyöket, úgy keressetek minket bátran!
Magasan képzett, diplomás oktatóink által tartott ovistánc órák rengeteg örömöt nyújtanak a kicsiknek.